Tagline Farsi

هدف

این کمیسیون در سال 1971 با هدف شناسایی و از بین‌بردن دلایل نزاع، تبعیض و عدم تحمل بنیان‌گذاری شد. این شورا در اوایل دهه 1990، همزمان با دستاوردهای فراوانش، شروع به گزارش فعالیت‌های ناشی از نفرت کرد و تا به امروز به انتشار گزارشی سالانه در مورد جنایات ناشی از نفرت ادامه داده‌است. بر اساس این گزارش در سال‌های اخیر، افزایش هشداردهنده‌ای در فعالیت‌های ناشی از نفرت مشاهده شده‌است، به ویژه در سال 2020 که افزایشی 1800 درصدی در نرخ حوادث ناشی از نفرت برای افراد آمریکایی‌-آسیایی یا اشخاصی که تصور می‌شود آمریکایی-‌آسیایی هستند، مشاهده گردید.

هیئت ناظران در واکنش به افزایش چند سال اخیر و بالا‌رفتن فعالیت‌های ناشی از نفرت‌ در سال 2020، با تصویب قرارداد 1 میلیون دلاری با شورای روابط انسانی شهرستان اورنج، مجدداً با رأی متفق‌القول حاضران بر تعهد خود برای ریشه‌کن کردن نفرت تأکید کرد. به موجب این اقدام، شورای روابط انسانی شهرستان اورنج قادر است تا تلاش‌های خود را در جهت رسیدگی به جنایات ضد نفرت در شهرستان اورنج افزایش و گسترش دهد.

اهداف این تأمین بودجه عبارتند از:

  1. بهبود دسترسی به پلتفرم‌ها و منابع گزارش‌دهی منطبق با ملزومات زبانی، فرهنگی و متنوع‌سازی.
  2. بهبود درک و مشارکت جامعه برای مقابله با نفرت و تعصب.
  3. گسترش‌دادن شبکه سازمان‌هایی که در فعالیت‌های ضد نفرت مشارکت دارند.
  4. خلق و پیاده‌سازی روش‌هایی کاربردی با تلفن همراه برای گزارش‌ نفرت.

مبارزه با نفرت

گزارش یک جرم ناشی از نفرت

جرایم ناشی از نفرت، نه تنها حمله به یک قربانی محسوب نمی‌شوند—بلکه‌ آنها کل جامعه را مورد حمله، تهدید و ارعاب قرار می‌دهند. اولویت اصلی ما پیشگیری از ارتکاب جنایات ناشی از نفرت است. چنانچه فکر می‌کنید شما قربانی یا شاهد یک جرم ناشی از نفرت هستید، لطفاً آن را گزارش یا با استفاده از یکی از چهار روش زیر، ارسال کنید.

امکان ارسال گزارش به زبان‌های عربی، چینی، انگلیسی، فیلیپینی، کره‌ای، فارسی، ژاپنی، اسپانیایی و ویتنامی برای شما وجود دارد.

OCHR logo

تأمین مالی این پروژه از طریق کمک مالی H.R. 1319 ARPA که از سوی هیئت ناظران شهرستان اورنج تخصیص داده‌شده و توسط خدمات اجتماعی شهرستان اورنج اداره می‌شود، می‌باشد.

Copyright © 2022 HATEHURTSUSALL.ORG