منابع

OC Human Relations resource page

شورای روابط انسانی شهرستان اورنج

به منظور تقویت‌کردن درک متقابل میان ساکنان و از بین‌بردن تعصب، عدم تحمل و تبعیض، با هدف تبدیل شهرستان اورنج به مکانی بهتر برای زندگی، کار و تجارت برای عموم مردم

211 logo
سازمان‌های مبتنی بر جامعه همکار

211 شهرستان اورنج

جرایم ناشی از نفرت، نه تنها حمله به یک قربانی محسوب نمی‌شوندبلکه آنها کل جامعه را مورد حمله، تهدید و ارعاب قرار می‌دهند. اولویت اصلی ما پیشگیری از ارتکاب جنایات ناشی از نفرت است. چنانچه فکر می‌کنید شما قربانی یا شاهد یک جرم ناشی از نفرت هستید، لطفاً آن را گزارش کنید یا ما را از وقوع آن باخبر سازید.

The GREEN Foundation resource page image
سازمان‌های مبتنی بر جامعه همکار

مؤسّسة G.R.E.E.N (The G.R.E.E.N. Foundation (TGF)) هي منظمة مجتمعية غير ربحية تأسست في عام 2003 وذات مهمّة شاملة تقوم على تحسين الصحة والقضاء على الفوارق الصحية لمرض السرطان التي تؤثر على المجتمعات الأمريكية الأفريقية المتنوعة في ولاية كاليفورنيا من خلال التثقيف الصحي والترويج، والفحص، وأنشطة التوعية.

LGBTQ Center of OC resource page image
سازمان‌های مبتنی بر جامعه همکار

مرکز LGBTQ شهرستان اورنج

با هدف حمایت از جامعه تراجنس‌گرا، دو‌جنس‌گرا، همجنسگرا (گی و لزبین) و کوئیر/پرسشگرای شهرستان اورنج و ارائه خدماتی که رفاه و هویت مثبت این جامعه را تضمین می‌کند.

Access California Services resources page image
سازمان‌های مبتنی بر جامعه همکار

AccessCal

یک سازمان مبتنی بر جامعه‌ حساس به فرهنگ که به توانمندسازی جمعیت‌های محروم، با تمرکز بر جوامع عرب-آمریکایی و مسلمان-آمریکایی اختصاص دارد.

A beautiful Asian senior couple smiling and enjoying life together
سازمان‌های مبتنی بر جامعه همکار

خدمات اجتماعی کره‌ای

خدمات اجتماعی کره‌ای، یک مرکز بهداشتی مورد تأیید فدرال است که مراقبت‌های اولیه و خدمات مرتبط را ارائه می‌دهد. هدف حضور ما، یاری‌رسانی و توانمندسازی افراد، خانواده‌ها و جامعه بزرگتر مهاجران کره‌ای-آمریکایی است.

Waymakers Stigma Free OC
سازمان‌های مبتنی بر جامعه همکار

وی میکرز (Waymakers)

کمک‌ به افرادی که درحال تجربه‌کردن درگیری و بحران هستند تا بتوانند مسیر خود را برای رسیدن به توان و ثبات بیابند. چشم‌انداز ما خلق جامعه‌ای است که در آن افراد در هر سنی پتانسیل‌های خود را در بالاترین سطح شکوفا می‌کنند و بر تغییرات پایدار و تأثیرات مثبت می‌افزایند.

Jewish Federation of Orange County resource page image
سازمان‌های مبتنی بر جامعه همکار

فدراسیون یهودیان شهرستان اورنج

فدراسیون یهودیان شهرستان اورنج (JFOC)، اعضای مختلف جامعه ما را جهت کسب تجربیات مشترکی که بر اساس فرهنگ، ارزش‌ها و سنت‌های یهودی استوار است، گرد هم می‌آورد و باعث ایجاد ارتباطی عمیق‌تر میان یکدیگر و جامعه محلی و جهانی یهودیان می‌شود.

OC Link resource page image

پیوندهای شهرستان اورنج:

افسردگی. اضطراب. سوء مصرف مواد مخدر و الکل. ناامیدی. شرایط زیادی وجود دارد که ممکن است بر توانایی شما در مدیریت افکار، احساسات و اعمال روزمره‌تان تأثیر بگذارد که تحت عنوان «بهداشت رفتاری» نیز شناخته می‌شود. در شهرستان اورنج، یک مکان برای شروع دریافت کمک برای همه این موارد وجود دارد: پیوندهای شهرستان اورنج.

People are marching on strike against racism in the city. They are holding cardboard signs.

منابع ضد نژادپرستی

بسیاری از ما در حال حاضر تحت تأثیر قرار گرفته‌ایم و مایلیم تا جزئی از تحولات اجتماعی مثبت باشیم، اما نمی‌دانیم برای یاری رساندن باید چه کنیم. بسیاری از ما خواستاریم تا در مبارزه برای عدالت و برابری آفریقایی-آمریکایی‌ها متحد باشیم، اما نمی‌دانیم از کجا باید شروع کنیم. متحد‌بودن چیزی فراتر از فقط نژادپرست نبودن است. ما باید برای از بین‌بردن نژادپرستی و برتری سفیدپوستان تلاش کنیم تا فعالانه مخالف نژادپرستی باشیم.

OCHR logo

تأمین مالی این پروژه از طریق کمک مالی H.R. 1319 ARPA که از سوی هیئت ناظران شهرستان اورنج تخصیص داده‌شده و توسط خدمات اجتماعی شهرستان اورنج اداره می‌شود، می‌باشد.

Copyright © 2022 HATEHURTSUSALL.ORG